• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCneydo%C4%9Fu-ASYA-Gezi-Southeast-ASIA-Adventures/281003168699127?fref=ts
    • maceraya başla
    • .
GÜNEYDOĞU ASYA GECELERİ


Güneydoğu Asya gezilerimiz  ArtıYaşam Seyahat Acentesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

GÜNEYDOĞU ASYA HAVA DURUMU

GÜNEYDOĞU ASYA HARİTA

Site Haritası

Koh Chang

Koh Chang Gezi RehberiTayland’ın güneydoğusunda, Kamboçya sınırına yakın Trat şehrine bağlı bir ada olan Koh Chang'a, Bangkok'tan 5 saat süren kara ve deniz yolculuğu ile ulaşılabilmektedir.

Tayland’ın Phuket Adası’ndan sonra ikinci büyük adası olan Koh Chang'ın kelime anlamı “Fil Adası”’dır. Tamamen izole olmuş görünümü veren bu adaya yaklaştıkça inanılmaz sıklıktaki bitki örtüsü ve şelaleleri ile keşfedilmeyi beklemekte olduğunu görürsünüz. Adaya ulaştığınızda bir motor kiralayarak tüm adayı doyasıya keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Muhteşem kumsalı ve masmavi, pırıl pırıl deniziyle sizi kucaklamayı bekler. Hat Sai Khao ve Hat Kai Mook Plajları adadaki iyi seçenekler arasındadır. Sevgililerin buluştuğu kumsal olan Hat Tha Nam Plajı eşsiz görüntüler vermektedir. Sakinliği sevenler için Bang Bao kumsalı seçenekler arasındadır.

Dalış meraklıları için çok uygun koşullar sunan okullar mevcuttur. Ayrıca kaya tırmanışı, orman yürüyüşleri ve yoga kampları da diğer alternatif sporlar arasındadır.

Ulusal Milli Park olarak da bilinen Koh Chang, doğası, denizi ve insanlarının samimi güler yüzlü hizmeti sayesinde görülmeye değer adalardan biridir.

MELİH ERİŞ'LE GÜNEYDOĞU ASYA GEZİLERİ
GÜNEYDOĞU ASYA TOP 30
GÜNEYDOĞU ASYA GEZİ YAZILARIMIZ
FACEBOOK SAYFAMIZINSTAGRAM SAYFAMIZ
ALTERNATİF GEZİLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret296505
Takvim