• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCneydo%C4%9Fu-ASYA-Gezi-Southeast-ASIA-Adventures/281003168699127?fref=ts
    • maceraya başla
    • .
GÜNEYDOĞU ASYA GECELERİ


Güneydoğu Asya gezilerimiz  ArtıYaşam Seyahat Acentesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

GÜNEYDOĞU ASYA HAVA DURUMU

GÜNEYDOĞU ASYA HARİTA

Site Haritası

Koh PHI PHI

Koh Phi Phi Gezi RehberiTayland’ın ilgi çekici adalarından biri olan Phi Phi’ye. Phuket veya Krabi’den deniz yoluyla ulaşabilmektedir. İki saat süren keyifli bir feribot yolculuğu sizi Phi Phi Adaları’na ulaştırmaktadır.

Phi Phi Adaları Phi Phi Leh ve Phi Phi Don olmak üzere iki ayrı adadan oluşmaktadır. Phi Phi Leh Adası ulusal koruma alanı olarak ziyaretçilere açılmıştır. Bu adaya ulaşım tekne yolu ile sağlanmaktadır. Maya Bay kumsalı ve Viking Mağarası görülmeye değerdir. Bembeyaz kumsal ve masmavi deniz... Phi Phi Don ise, turistlerin yoğun olarak zamanlarını geçirdikleri adadır. Burada oteller, alışveriş yerleri ve restoranlar bulunmaktadır. Bu adanın en güzel yanı ise trafik olmayışıdır.

Konaklama için Adalarda birçok seçenek bulunmaktadır. Hayal ettiğiniz, palmiye-beyaz kum-mavi deniz ve bungalow tatilini bu adada doyasıya yaşabilirsiniz.

Andaman Denizi ile çevrilmiş bu cennet adalarda, şnorkelle yüzme, kaya tırmanışı ve akşamları kumsalda müzik eşliğinde ateş partileri en popüler olan aktivitelerdir. 

MELİH ERİŞ'LE GÜNEYDOĞU ASYA GEZİLERİ
GÜNEYDOĞU ASYA TOP 30
GÜNEYDOĞU ASYA GEZİ YAZILARIMIZ
FACEBOOK SAYFAMIZINSTAGRAM SAYFAMIZ
ALTERNATİF GEZİLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret296503
Takvim