• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCneydo%C4%9Fu-ASYA-Gezi-Southeast-ASIA-Adventures/281003168699127?fref=ts
    • maceraya başla
    • .
GÜNEYDOĞU ASYA GECELERİ


Güneydoğu Asya gezilerimiz  ArtıYaşam Seyahat Acentesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

GÜNEYDOĞU ASYA HAVA DURUMU

GÜNEYDOĞU ASYA HARİTA

Site Haritası

HAKKIMIZDAMelih Eriş ve Füsun Z. Uzunoğlu’nun Güneydoğu Asya Bölgesi’ndeki tecrübelerini paylaştıkları, Güneydoğu Asya'ya gezilerin duyurulduğu web sitesi, Türkiye’de  ilk Güneydoğu Asya gezi rehberi olma özelliğini taşımaktadır.

Dünyanın birçok bölgesini adım adım gezen ikili, Güneydoğu Asya rotasının en ilginç taraflarını gezginlere duyurmak için yola çıktılar ve bir tuşla ulaşabileceğiniz yüzlerce bilgiyi bir araya getirdiler.

Güneydoğu Asya rotasını az bütçeyle çok yer gezmek isteyenlere sunmak üzere, tecrübelerimizin yer aldığı bu Güneydoğu Asya web sayfasını hizmete sokarak, gezginler için bu coğrafyaya ilişkin güvenilir ve detaylı bir kaynak oluşturmayı hedefledik”.

Güneydoğu Asya ülkeleri son zamanlarda turistlerin ve gezginlerin vazgeçilmez rotalarından biri olmaya başlamıştır. Bu bölge ile ilgili son birkaç yıl içinde yerli ve yabancı birçok yayın organı tanıtımlara başlamıştır. Bölge hem güvenli hem de ucuza gezilebilecek bir gezi ortamı yaratmaktadır.

Güneydoğu Asya ülkelerini Tayland, Laos, Vietnam, Myanmar, Kamboçya, Malezya, Endonezya, Singapur, Brunei, Filipinler ve Doğu Timor oluşturmaktadır. Bu ülkelerin turistik gezi rotası içinde en popüler olanları, Tayland, Laos, Vietnam, Kamboçya, Malezya, Filipinler ve Endonezya'dır. Bu sebeple zamanı en iyi şekilde değerlendirmek açısından bu ülkeler için gezi planlaması yaparken tercihlere göre bir sıralama yapılmalıdır. Bu ülkeler oldukça zengin kültürel geçmişe, tarihe ve hafızalardan silinmesi zor bir doğa örtüsüne sahiptir. Bu ülkelerde turizm faaliyetleri oldukça organize yapılmaktadır.

Bu ülkelerin hepsini bir arada gezmek olası olabilmekle birlikte zaman problemini de gündeme getirdiğinden 15 günlük zaman dilimlerinde, farklı rotalar hazırlayarak kendi gezi planlarınızı oluşturabilirsiniz. Birçoğumuzun hafızalarından silinmeyen fotoğraf karelerini görmek için yola çıkma zamanı geldi... Bu bölge tropikal iklime sahip olduğundan gezmek için her mevsim elverişli olmamaktadır. Ekim ve mart ayları arası bu gezi rotasında yola çıkmak uygundur.

Sürekli güncellenen bu web sitesi rehberliği eşliğinde kendi tatilinizi kendiniz yaratabilir, kolaylıkla gezebileceğiniz rotaları oluşturabilirsiniz. 

Güneydoğu Asya rotasına Türkiye’den ulaşım uçakla yapılmaktadır. Daha önceden alınacak gidiş-dönüş uçak biletleri tatilinizi daha da ucuz hale getirebilecektir.

Şimdi takvimlerinizi kontrol edip, size en uygun zamanı ve programı seçip sırt çantanızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Hepiniz Sevgiyle Kalın

Füsun Z.Uzunoğlu & Melih ErişMELİH ERİŞ'LE GÜNEYDOĞU ASYA GEZİLERİ
GÜNEYDOĞU ASYA TOP 30
GÜNEYDOĞU ASYA GEZİ YAZILARIMIZ
FACEBOOK SAYFAMIZINSTAGRAM SAYFAMIZ
ALTERNATİF GEZİLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret294024
Takvim