• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCneydo%C4%9Fu-ASYA-Gezi-Southeast-ASIA-Adventures/281003168699127?fref=ts
    • maceraya başla
    • .
2018 GEZİ TAKVİMİ
GÜNEYDOĞU ASYA GECELERİ


Güneydoğu Asya gezilerimiz  PRONTOTOUR AC Seyahat Acentesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

GÜNEYDOĞU ASYA HAVA DURUMU

GÜNEYDOĞU ASYA HARİTA

GEZİ TAKVİMİ

 
Macera & Heyecan Dolu
GÜNEYDOĞU ASYA'yı Geziyoruz!!!

Güneydoğu Asya ülkeleri son zamanlarda turistlerin ve gezginlerin vazgeçilmez rotalarından olmaya başlamıştır. Bu bölge ile ilgili son birkaç yıl içinde yerli yabancı bir çok yayın organı ciddi tanıtımlara başlamıştır. Hem güvenli hem de ucuza gezilebilecek bir gezi ortamı yaratan bölgeye ilişkin bir çok gezi rotası ortaya çıkmıştır.

Güneydoğu Asya ülkelerini Tayland, Laos, Vietnam, Myanmar, Kamboçya, Malezya, Endonezya, Singapur, Brunei, Filipinler ve Doğu Timor oluşturmaktadır. Bu ülkelerin turistik gezi rotası içinde en popüler olanları Tayland, Laos, Vietnam, Filipinler, Endonezya, Kamboçya ve Myanmar’dır. Bu sebeple zamanı en iyi şekilde değerlendirmek açısından gezi planlaması yapılması gerekir. Bu ülkeler oldukça zengin kültürel geçmişe, tarihe, vahşi yaşama ve hafızalardan silinmeyecek bir doğa örtüsüne sahiptir. Ayrıca turizm faaliyetleri oldukça organize yapılmaktadır. 

Belirtilen ülkelerin hepsini bir arada gezmek olası olabilmekle birlikte zaman problemini de gündeme getirdiğinden 15 günlük periyotlarda farklı rotalar hazırlayarak sizler kendi gezi planlarınızı oluşturabilirsiniz. Bir çoğunuzun hafızalarından silinmeyen fotoğraf karelerini şimdi görmek için yola çıkma zamanı... Bu bölgenin tropikal iklime sahip olması nedeni ile her mevsim gezmek için elverişli olmamaktadır. Ekim ve mart ayları arasında bu gezi rotası için yola çıkmak uygun olacaktır. 

Web sitemizin ve bizim rehberliğimizde size sunulan seçenekleri kendiniz değerlendirin. Hem kendi tatilinizi kendiniz yaratın hem de kolaylıkla gezebileceğiniz rotaları seçin. Gezilerimizde tek çanta, hafif yük, rahat gezi anlayışı hakimdir.

Her türlü damak zevkine hitap eden bölge menü açısından oldukça zengindir. Hiç tanımadığınız tropikal meyveleri ve mutfakları tanıma şansına sahip olacaksınız. Bölgede vücut masajları profesyonelce yapılmaktadır. Gezilerimizde konaklanacak yerler 3 yıldız ve üzeri otel olup hepsi klimalı, duşlu (sıcak) ve tuvaletli odalardan oluşmaktadır. Ulaşım araçları (tekne-tren-otobüs-minibüs-uçak ve tuktuk) oldukça güvenli ve temizdirler. Güneydoğu Asya rotasına Türkiye’den ulaşım uçakla yapılmaktadır. Daha önceden alınacak gidiş-dönüş uçak biletleri tatilinizi daha da ucuz hale getirebilecektir. Bunların dışındaki diğer ulaşımlar otobüs ve minibüs ile yapılmaktadır. Güneydoğu Asya ülkeleri Türkiye’den 5-6 saat ileri zaman dilimi kullanmaktadırlar.

Şimdi gezi takvimi sayfamızı ziyaret ederek size en uygun zamanı ve programı seçip tatil hazırlığına başlayabilirsiniz.

Gezi ile ilgili programın detayları için iletişim kutusuna turun ismini de yazarak mail gönderirseniz program size iletilecektir. Tüm gezilerimiz www.prontotour.com internet adresiyle faaliyet gösteren “PRONTOTOUR AC TURİZM”, TURSAB’ın “A-2609”Numaralı Seyahat işletmesi belgesine sahip tur operatörü işbirliği ve güvencesiyle yapılmaktadır.

GÜNEYDOĞU ASYA TANITIM FİLMİ
GÜNEYDOĞU ASYA TOP 30
GÜNEYDOĞU ASYA GEZİ YAZILARIMIZ
FACEBOOK SAYFAMIZALTERNATİF GEZİLER
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.26746.2925
Euro7.33867.3680
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam72
Toplam Ziyaret191387
Takvim